پیشنهاد ویژه :

ثبت دامنه| Domain registration | فراویر

دامنه ir  یک ساله فقط 4200 تومان کد تخفیف : domain@ir

دامنه رایگان ایرانی میخوای ایمیلت را ثبت کن تا از این طرح استفاده کنی

هرماه 100 دامنه آی آر - رایگان به قید قرعه کشی.

خرید دامین

دامین، برند شما در فضای مجازی است. شما در اینترنت با نام دامین خود شناخته خواهید شد و هر بازدیدکننده با استفاده از نام دامین شما می تواند وب سایت شما را مشاهده کند. شما برای استفاده از نام دامین دلخواه خود می بایست ابتدا آنرا برای مدت مشخصی ثبت کنید. پس از اینکه دامین به نام شما ثبت شد، در طول مدت دوره ثبت، امکان استفاده از آن تنها برای شما امکان پذیر است
131,000 .com
3,000 .ir
164,700 .net
165,100 .org
267,500 .me
48,000 .ایران

تعرفه ها

دامنه نشان تجاری قیمت ثبت قیمت تمدید قیمت انتقال سفارش توضیحات
.com 131 هزار تومان 131 هزار تومان 131 هزار تومان یکی از شناخته شده ترین دامنه‌های موجود در وب که مخفف واژه Commercial به معنای تجاری است. کاربردهای گسترده و متداول بودن این دامنه موجب شده است که بسیاری از شرکت‌های تجاری و غیر تجاری از این دامنه استفاده نمایند.
.ir 3 هزار تومان 3 هزار تومان 3 هزار تومان دامنه ملی کشور ایران است و سازمان‌ها، شرکت‌های داخل کشور و همچنین اشخاص با تابعیت ایرانی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند.
.net 165 هزار تومان 165 هزار تومان 165 هزار تومان این دامنه که مخفف واژه Network به معنای شبکه است، معمولاً توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و شبکه‌های اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.org 165 هزار تومان 165 هزار تومان 165 هزار تومان این دامنه که مخفف واژه Organizations به معنای سازمان یا تشکیلات است و معمولاً توسط مؤسسات و سازمان‌های غیرانتفاعی که غالباً فعالیت غیر تجاری (یا حتی تجاری) دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.club 234 هزار تومان 234 هزار تومان 234 هزار تومان Clubبه معنی باشگاه است، از نظر مفهوم و کاربرد، می تواند در موارد مختلف مثل باشگاه های تفریحی، ورزشی مثل فوتبال، باشگاه های مشتریان، جوامع آنلاین و ... استفاده شود.
.id.ir 5 هزار تومان 5 هزار تومان 5 هزار تومان دامنه ملی کشور ایران است و سازمان‌ها، شرکت‌های داخل کشور و همچنین اشخاص با تابعیت ایرانی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند.
.co.ir 5 هزار تومان 5 هزار تومان 5 هزار تومان دامنه ملی کشور ایران است و سازمان‌ها، شرکت‌های داخل کشور و همچنین اشخاص با تابعیت ایرانی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند.
.info 179 هزار تومان 179 هزار تومان 179 هزار تومان Information به معنای اطلاعات است، معمولاً برای سایت‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به نوعی با امر اطلاع رسانی سر و کار دارند.
.biz 203 هزار تومان 203 هزار تومان 203 هزار تومان این دامنه که مخفف واژه Business به معنای تجارت است، معمولاً توسط سازمان‌ها و مؤسسات مرتبط با کسب و کار و همچنین تجارت الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.ws 454 هزار تومان 454 هزار تومان 454 هزار تومان دامنه ملی کشور ساموا (Western Samoa ) واقع در اقیانوسیه است که بدلیل تشابه آن با مخفف واژه WebSite مورد توجه قرار گرفته است.
.name 158 هزار تومان 158 هزار تومان 158 هزار تومان از اولین دامنه‌هایی است که برای استفاده اشخاص حقیقی ایجاد شده است. در حقیقت کلیه افرادی که به هر منظور می‌خواهند برای خودشان یک وب سایت شخصی ایجاد کنند می‌توانند از این دامنه استفاده نمایند.
.asia 240 هزار تومان 240 هزار تومان 240 هزار تومان دامنه مختص به کشورهای آسیایی است و مورد استفاده شرکت‌ها، سازمان‌ها و افرادی است که بطور گسترده در منطقهٔ آسیا، اقیانوس آرام و استرالیا فعالیت می‌کنند.
.tel 215 هزار تومان 215 هزار تومان 215 هزار تومان این دامنه مناسب خدمات ارتباطات اینترنتی است و یک کتابچهٔ راهنما یا دفترچه تلفن بین‌المللی را شامل می‌شود. در این دامنه‌ها می‌توان انواع اطلاعات مورد نیاز دربارهٔ مالک هر دامنه را روی خود سیستم DNS مشاهده کرد، بدون آن‌که نیاز به طراحی یک وب‌سایت یا تهیهٔ یک فضای هاست باشد.
.me 268 هزار تومان 268 هزار تومان 268 هزار تومان دامنه ملی کشور مونته نگرو است که بدلیل مشابهت با واژه
.mobi 138 هزار تومان 138 هزار تومان 138 هزار تومان این دامنه مناسب وب‌سایت‌هایی است در زمینه فروش و سرویس دهی محصولات موبایل فعالیت می‌کنند. اکثر وب سایت‌هایی از این دامنه استفاده می‌کنند، سایت خود را برای نمایش صحیح در گوشی‌های موبایل آماده کرده‌اند.
.tv 599 هزار تومان 599 هزار تومان 599 هزار تومان دامنه ملی کشور توالو (Tuvalu) واقع در اقیانوس آرام است که بدلیل تشابه آن با مخفف واژه Television مورد توجه شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای قرار گرفته است و برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.co 426 هزار تومان 426 هزار تومان 426 هزار تومان دامنه ملی کشور کلمبیا است که بدلیل تشابه بسیار زیاد آن به دامنه com مورد استقبال قرار گرفته است.
.in 176 هزار تومان 176 هزار تومان 153 هزار تومان دامنه ملی کشور هند است که بدلیل تشابه با مخفف واژه internet مورد توجه شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی قرار گرفته است.
.ایران 48 هزار تومان 48 هزار تومان 48 هزار تومان دامنه ملی کشور ایران است و سازمان‌ها، شرکت‌های داخل کشور و همچنین اشخاص با تابعیت ایرانی می‌توانند از این دامنه استفاده کنند.
.ru 42 هزار تومان 42 هزار تومان 42 هزار تومان دامنه متعلق به کشور روسیه
.eu 107 هزار تومان 107 هزار تومان 107 هزار تومان دامنه مختص کشورهای عضو اتحادیهٔ اروپا که معمولاً توسط افراد یا موسساتی مورد استفاده قرار می‌گیرد که به طور گسترده در سطح کل اروپا مشغول به فعالیت هستند.
.de 84 هزار تومان 84 هزار تومان 84 هزار تومان دامنه متعلق به دانمارک
.fr 100 هزار تومان 100 هزار تومان 100 هزار تومان دامنه متعلق به کشور فرانسه
.it 87 هزار تومان 87 هزار تومان 87 هزار تومان ثبت دامنه با پسوند it. تنها برای شرکت ها و سازمانهایی که هم در اتحادیه اروپا به ثبت رسیده اند و هم مکان استقرار آنها در اتحادیه اروپا باشد قابل انجام است. چنانچه دامنه برای شخص حقیقی به ثبت برسد، آن شخص بایستی ساکن یکی از کشورهای اتحادیه اروپا بوده و دارای هویت شهروندی آن کشور باشد. سازمان هایی که با این پسوند به ثبت می رسند بایستی مبلغ مالیات بر ارزش افزوده معتبر برای ثبت کننده را ارائه دهند و حتما لازم است نام سازمان نیز در اطلاعات شما درج شود.
.li 172 هزار تومان 172 هزار تومان 172 هزار تومان دامنه اینترنتی اختصاص داده شده به کشور لیختن‌اشتاین است.
.click 112 هزار تومان 112 هزار تومان 112 هزار تومان دامنه click. یکی از دامنه‌های ویژه‌ است که صاحب امتیاز و مدیریت آن بر عهده شرکت Uniregistry می‌باشد. این دامنه که در سال 2014 توسط ICANN تایید و معرفی شد ، عموماً جهت فعالیت‌های مرتبط با تکنولوژی و فناوری اطلاعات استفاده می‌گردد و ثبت آن برای عموم آزاد است. قوانین ثبت این دامنه بر عهده Uniregistry بوده و ممکن است گاهاً با قوانین ثبت دامنه‌های عمومی متفاوت باشد. بر همین اساس قبل از ثبت دامنه با بخش فروش فراویر تماس حاصل کرده و از آخرین شرایط ثبت این دامنه مطلع گردید. همچنین این دامنه به علت قرار گرفتن در لیست دامنه‌های ویژه ، هزینه بیشتری را در هنگام ثبت دریافت می‌نماید.
.xyz 191 هزار تومان 191 هزار تومان 191 هزار تومان پیش‌بینی می‌شود در آینده xyz جایگزین بسیاری از پسوندهای مطرح دامنه حتی com شود.
.pro 239 هزار تومان 239 هزار تومان 239 هزار تومان این دامنه که مخفف واژه Professional به معنای حرفه ای است، معمولاً توسط متخصصان، صاحبان حرفه‌های خاص و به عبارتی حرفه‌ای‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
.online 598 هزار تومان 598 هزار تومان 598 هزار تومان online. یک راهکار عالی و دامین مناسب برای موارد زیر می‌باشد. • راه اندازی یک بیزینس و یا محصول جدید • بازگشایی یک فروشگاه تجارت الکترونیک • ایجاد یک رزومه تاثیرگذار • قراردادن نمونه کارهای خلاقانه • راه اندازی سایت برای مدارس، دانشگاه‌ها و آژانس ها • برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار • ریسلری دامنه
.gift 311 هزار تومان 311 هزار تومان 311 هزار تومان دامنه gift. یکی دیگر از دامنه‌های پرطرفداری است که در دسته دامنه‌های ویژه‌ قرار دارد که صاحب امتیاز و مدیریت آن بر عهده شرکت Uniregistry می‌باشد.
.photo 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان Photo یک دامنه جدید برای عکس و عکاسی
.shop 448 هزار تومان 448 هزار تومان 448 هزار تومان یک دامنه با پسوند .Shop برای کسی یا کسانی مفید است که فروشگاه دارند. آنلاین یا غیر آنلاین بودن فروشگاه اهمیتی ندارد. این پسوند خاص به سئوی نام شما نیز کمک شایانی می کند. همچنین منجربه برند شدن نام شما خواهد شد. افرادی که فروشگاه های معتبری دارند نیز می توانند قبل از اینکه شخصی دیگر این نام را ثبت کند، با مالکیت صد در صد دامنه خود را با این پسوند ثبت نمایند.
.vip 189 هزار تومان 189 هزار تومان 189 هزار تومان دامنه ویژه vip. یکی از دامنه‌هایی است که ICANN در این سال‌های اخیر آن را معرفی کرده و مورد استفاده اشخاص حقیقی برای سایت‌های شخصی خود قرار گرفته است. این دامنه ویژه که توسط Minds + Machines کنترل و مدیریت می‌گردد ، قوانین ثبت این دامنه را به همان شکل قوانین ثبت دامنه عمومی با کمی تغییرات ارائه داده و هیچ محدودیت جغرافیایی برای آن اعمال نکرده است. ثبت این دامنه برای تمامی افراد آزاد بوده ولی به دلیل قرار گرفتن در لیست دامنه‌های ویژه تنها باید هزینه بیشتری را نسبت به سایر دامنه‌های عمومی پرداخت کنند.
.expert 615 هزار تومان 615 هزار تومان 615 هزار تومان ممیز، متخصص، خبره، کارشناس، ویژهگر، ویژه کار، ماهر
.news 281 هزار تومان 281 هزار تومان 281 هزار تومان دامنه ویژه news. یکی از دامنه‌های خاص و ویژه است که عموماً توسط فعالان در زمینه خبرنگاری و خبرگزاری آنلاین و واحدهای خبری گوناگون استفاده می‌گردد. این دامنه ویژه که یکی از دامنه‌‌های ویژه معرفی شده توسط ICANN در این چند سال اخیر است ، علاقه‌مندان زیادی داشته و ثبت آن برای عموم کاربران جهان آزاد است. در حال حاضر مدیریت و کنترل این دامنه ویژه بر عهده DotNews است و از قوانین ثبت این شرکت تبعیت دارد. این دامنه به علت قرار گرفتن در بین لیست دامنه‌های ویژه ، قابل ثبت برای تمامی افراد در سراسر جهان بوده و در هنگام ثبت و یا تمدید آن باید هزینه بیشتری را نسبت به دامنه‌های عمومی پرداخت نمود.
.blog 374 هزار تومان 374 هزار تومان 374 هزار تومان دامنه ویژه blog. یکی از دامنه‌هایی است که با وجود محبوبیت بین کاربران خیلی دیر از سمت ICANN معرفی شد. معرفی این دامنه در سال 2013 انجام پذیرفت اما به دلیل اختلال با بسیاری از دامنه‌های شرکت‌هایی که سرویس وبلاگ را ارائه می‌دادند در سال 2016 شروع به فعالیت کرد. این دامنه که مورد توجه افراد در اینترنت است قابل دسترس تمامی افراد در سطح جهان بوده و هر شخص قابلیت ثبت و استفاده از آن نیز داراست. دامنه blog. با اسپانسری وردپرس در حال فعالیت است و امروزه بیش از دو هزار دامنه فعال دارد. این دامنه بخاطر قرار گرفتن در لیست دامنه‌‌های ویژه هزینه بیشتری را نسبت به دامنه‌های معمولی دارد.
.cafe 374 هزار تومان 374 هزار تومان 374 هزار تومان دامنه ویژه cafe. یکی از دامنه‌هایی است که توسط Donuts مدیریت و کنترل می‌گردد و در سال 2014 توسط ICANN معرفی شده است. این دامنه که استفاده آن برای عموم آزاد است ، مختص کسب و کار مرتبط با صنعت کافه و کافی‌شاپ می‌باشد و کاربران علاقه‌مند در سراسر جهان نیز می‌توانند با رعایت قوانین ثبت دامنه که از سمت Donuts منتشر شده است به استفاده از این پسوند بپردازند. در حال حاضر این دامنه به عنوان یک دامنه ویژه شناخته شده و به همین دلیل در هنگام ثبت یا تمدید آن باید مبلغ بیشتری را نسبت به دامنه‌های عمومی نیز بپردازید.
.camera 615 هزار تومان 615 هزار تومان 615 هزار تومان دامنه camera. یکی دیگر از دامنه‌هایی است که توسط Donuts مدیریت و کنترل می‌گردد. این دامنه همانند سایر دامنه‌های کنترل شده زیر نظر Donuts از قوانین ثبت متفاوتی نسبت به دامنه‌های عمومی تبعیت دارد. این دامنه که در سال‌های اخیر توسط ICANN معرفی شده است در لیست دامنه‌های ویژه قرار دارد و همانند سایر دامنه‌های ویژه برای ثبت آن باید هزینه بیشتری پرداخت. این دامنه بیشتر میزبان وب‌سایت‌ها و اشخاصی است که در زمینه صنایع دوربین و کسب و کارهای وابسته به آن فعالیت دارند ؛ همچنین ثبت این دامنه محدود به بخش یا منطقه جفرافیایی خاصی نبوده و تمامی کاربران در سطح جهان می‌توانند اقدام به ثبت آن نمایند.
.center 244 هزار تومان 244 هزار تومان 244 هزار تومان دامنه center. که مصرف عمومی و عام در جهان دارد ، یکی دیگر از دامنه‌های ویژه است که توسط ICANN در این چند سال اخیر و همراه با سایر دامنه‌های ویژه دیگر معرفی گردیده است. مدیریت و کنترل این دامنه بر عهده Donuts بوده و تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی می‌توانند با رعایت قوانین ثبت ارائه شده توسط این شرکت ، به ثبت و استفاده از این پسوند بپردازند. این دامنه به دلیل قرار گرفتن در بین لیست دامنه‌های ویژه در هنگام ثبت هزینه بیشتری را نسبت به سایر دامنه‌های عمومی دریافت می‌کند.
.dog 615 هزار تومان 615 هزار تومان 615 هزار تومان دامنه ویژه dog. یکی از دامنه‌هایی است که ICANN در این سال‌های اخیر آن را معرفی کرده و مورد توجه اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در زمینه پرورش سگ و فروش آن قرار گرفته است. این دامنه ویژه که توسط Donuts کنترل و مدیریت می‌گردد ، قوانین ثبت این دامنه را به همان شکل قوانین ثبت دامنه عمومی با کمی تغییرات ارائه داده و هیچ محدودیت جغرافیایی برای آن اعمال نکرده است. بنابراین برای ثبت این دامنه تمام کاربران جهان می‌توانند اقدام کنند اما به دلیل قرار گرفتن در لیست دامنه‌های ویژه تنها باید هزینه بیشتری را نسبت به سایر دامنه‌های عمومی پرداخت کنند.
.hosting 5,565 میلیون تومان 5,565 میلیون تومان 5,565 میلیون تومان دامنه hosting. یکی از دامنه‌های ویژه‌ است که صاحب امتیاز و مدیریت آن بر عهده شرکت Uniregistry می‌باشد. این دامنه که در سال 2014 توسط ICANN معرفی شد و به طور کلی مورد توجه شرکت‌ها و اشخاصی است که در زمینه هاستینگ فعالیت داشته و در مجموع ثبت آن برای عموم آزاد است. قوانین ثبت این دامنه بر عهده Uniregistry بوده و ممکن است گاهاً با قوانین ثبت دامنه‌های عمومی متفاوت باشد. بر همین اساس قبل از ثبت دامنه با بخش فروش آذرآنلاین تماس حاصل کرده و از آخرین شرایط ثبت این دامنه مطلع گردید. همچنین این دامنه به علت قرار گرفتن در لیست دامنه‌های ویژه ، هزینه بیشتری را در هنگام ثبت و تمدید دریافت می‌نماید.
.link 133 هزار تومان 133 هزار تومان 133 هزار تومان دامنه link. یکی از دامنه‌های خاص و ویژه‌ است که صاحب امتیاز و مدیریت آن بر عهده شرکت Uniregistry می‌باشد. این دامنه که در سال 2014 توسط ICANN معرفی شد و به دلیل نام خاص آن طرفداران زیادی داشته و عموماً وب‌سایت‌ها برای لینک کوتاه و ... استفاده می‌کنند ، همچنین اشخاصی که در زمینه لینک‌سازی و برقراری ارتباطات سخت افزاری و نرم افزاری فعال هستند ، از این دامنه نیز استفاده می‌نمایند. قوانین ثبت این دامنه بر عهده Uniregistry بوده و ممکن است گاهاً با قوانین ثبت دامنه‌های عمومی متفاوت باشد. بر همین اساس قبل از ثبت دامنه با بخش فروش آذرآنلاین تماس حاصل کرده و از آخرین شرایط ثبت این دامنه مطلع گردید. همچنین این دامنه به علت قرار گرفتن در لیست دامنه‌های ویژه ، هزینه بیشتری را در هنگام ثبت دریافت می‌نماید.
.market 374 هزار تومان 374 هزار تومان 374 هزار تومان پسوند دامنه market کوتاه و به یاد ماندنی می‌باشد، و تاثیر بسیار زیادی در رشد و توسعه برندینگ بازار شما خواهد داشت.
.network 244 هزار تومان 244 هزار تومان 244 هزار تومان دامنه ویژه network. یکی از دامنه‌های ویژه معرفی شده توسط ICANN است که استفاده و ثبت آن برای عموم مردم آزاد بوده و همچنین در مجموع ، استفاده عمومی داشته اما به خاطر نامش اکثراً سایت‌های فعال در حوزه شبکه و یا ارتباطات از آن استفاده می‌کنند. این دامنه که در سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرد توسط شرکت Donuts مدیریت و کنترل شده و برای ثبت آن باید سلسله قوانین این شرکت را رعایت کرد. این دامنه از شرایط ویژه‌ای برای ثبت برخودار نبوده و هیچ محدودیت جغرافیایی برای ثبت و استفاده ندارد ؛ بنابراین تمام اشخاص حقوقی و حقیقی می‌توانند از این پسوند برای دامنه خود بهره ببرند. نکته مهمی که در ثبت این دامنه حائز اهمیت است ، هزینه بالای ثبت و تمدید آن می‌باشد که به دلیل قرار گرفتن در لیست ویژه ICANN امری طبیعی بشمار می‌رود.
.school 374 هزار تومان 374 هزار تومان 374 هزار تومان یکی دیگر از دامنه‌های معرفی شده توسط ICANN در این چند سال اخیر دامنه ویژه school. بوده که به منظور استفاده برای مدارس طراحی شده است. این دامنه ویژه که مدیریت آن به عهده Donuts است قوانین و شرایط ثبت خود را داشته و با قوانین فعلی ثبت دامنه‌های عمومی کمی متفاوت می‌باشد ، اما در کل قوانین استاندارد ثبت دامنه عمومی در آن مشاهده می‌شود. در حال حاضر این دامنه در دسترس تمام اشخاص حقوقی و حقیقی در سراسر جهان بوده و می‌توانند دامنه خود را با این پسوند به ثبت برسانند. این دامنه به دلیل قرار گرفتن در لیست دامنه‌ها ویژه ICANN ، هزینه بیشتری را در هنگام ثبت و تمدید نسبت به دامنه‌های عمومی دریافت می‌کند.
.site 374 هزار تومان 374 هزار تومان 374 هزار تومان دامنه ویژه site. در این چند سال اخیر و همزمان با سایر دامنه‌های ویژه توسط ICANN معرفی شد و بر روی فعالیت خاصی متمرکز نیست. این دامنه قابل ثبت توسط تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی است و تنها نیاز است سری قوانین ثبت دامنه که به صورت عمومی ارائه شده است ، در هنگام ثبت رعایت گردد. این دامنه که در حال حاضر یکی از دامنه‌های نسبتاً پرطرفدار است در لیست دامنه‌های ویژه ICANN قرار داشته و در هنگام ثبت هزینه بیشتری را نسبت سایر دامنه‌های عمومی دریافت می‌نماید.
.tools 374 هزار تومان 374 هزار تومان 374 هزار تومان دامنه ویژه tools. همانطور که از نامش پیداست برای کارخانجات و تولیدی‌ها طراحی شده و عموم دامنه‌های ثبت شده با این پسوند متشکل از شرکت‌های تولیدی و یا تأمین کننده موارد اولیه و موارد مشابه آن نیز هستند. این دامنه که در سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرد توسط شرکت Donuts مدیریت و کنترل شده و برای ثبت آن باید سلسله قوانین این شرکت را رعایت کرد. این دامنه از شرایط ویژه‌ای برای ثبت برخودار نبوده و همچنین هیچ محدودیت جغرافیایی برای ثبت و استفاده ندارد ؛ بنابراین تمام اشخاص حقوقی و حقیقی می‌توانند از این پسوند برای دامنه خود بهره ببرند. همچنین این دامنه به علت قرار گرفتن در بین دامنه‌های ویژه از هزینه بیشتری نسبت به دامنه‌های عمومی برخوردار می‌باشد.
.video 281 هزار تومان 281 هزار تومان 281 هزار تومان امروزه افراد در یک دنیای مجازی زندگی می‌کنند، از تلویزیون و سینما گرفته تا شبکه های مجازی، همگی ارتباط نزدیکی با ویدیو دارند. ثبت دامنه video به همراه نام شما، وب سایت شما را به عنوان یک مقصد برای دیدن ویدیو به کاربران معرفی می‌کند. در حقیقت زمانی که پسوند video را برای خود ثبت می‌کنید، شما پرترافیک‌ترین کلمه ی دنیای وب را به عنوان بخشی از آدرس سایت خود انتخاب کرده‌اید. بسته به محتوای سایت خود می‌توانید به جمع‌آوری ویدیو های مرتبط اقدام کنید تا به مرور یک آرشیو کامل و بی نقص ویدئو داشته باشید.
.vote 930 هزار تومان 930 هزار تومان 930 هزار تومان دامنه vote. یک دامنه ویژه است که ICANN آن را برای سیستم‌ها و سایت‌های رأی گیری و انتخاباتی معرفی کرده است. مدیریت و کنترل این دامنه بر عهده Afilias بوده و قوانین خاص خود را برای ثبت این دامنه اختصاص داده است ، این دامنه قابل استفاده در سراسر جهان می‌باشد اما برای ثبت باید مدارکی را جهت نوع و دلیل رأی گیری به Afilias ارائه داد و سیاست اصلی نظرسنجی باید مشخص باشد. این دامنه در حال حاضر در بین دامنه‌های ویژه ICANN قرار داشته و جدا از رعایت قوانین سخت گیرانه ثبت آن ، باید هزینه بیشتری را بابت ثبت و تمدید پرداخت کرد.
.website 281 هزار تومان 281 هزار تومان 281 هزار تومان دامنه ویژه website. یکی دیگر از دامنه‌هایی است که ICANN در سال‌های اخیر آن را معرفی کرده و در لیست دامنه‌های ویژه قرار داده است. این دامنه که به صورت عمومی توسط تمام اشخاص حقوقی و حقیقی در جهان قابل ثبت است منحصر به موضوع خاصی نیست و ICANN آن را برای استفاده‌های عمومی ارائه داده است. دامنه website. توسط Radix Registry مدیریت و کنترل می‌گردد و به طبع باید قوانین ثبت این شرکت را رعایت نمود. در حال حاضر این دامنه در لیست دامنه‌های ویژه قرار دارد و این بدان معناست که همانند سایر دامنه‌های ویژه باید هزینه بیشتری را در هنگام ثبت نسبت به دامنه‌های عمومی پرداخت نمود.
.university 615 هزار تومان 615 هزار تومان 615 هزار تومان دامنه university. یکی از دامنه‌های ویژه و منحصربفرد است که ICANN آن را برای سیستم زندگی دانشجویی ، خوابگاه‌های دانشگاهی و مواردی مشابه ، معرفی کرده است. کنترل و مدیریت این دامنه بر عهده شرکت Donuts بوده و قوانین ثبت آن را این شرکت تدوین کرده است و تا آخرین نسخه از این قوانین ، تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی توانایی ثبت و استفاده از این دامنه را نیز دارند. در حال حاضر این دامنه در بین دامنه‌های ویژه قرار داشته و برای ثبت آن باید هزینه بیشتری نسبت به دامنه‌های عمومی پرداخت نمود.
.us 155 هزار تومان 155 هزار تومان 155 هزار تومان دامنه us. دامنه لوکال ایالات متحده آمریکا است که در سال 1985 معرفی شد و در حال حاضر توسط شرکت NeuStar مدیریت و کنترل می‌گردد. این دامنه همانند سایر دامنه‌های لوکال کشورهای مختلف به صورت کلی در اختیار کشور و اشخاص آمریکایی است و سازمان‌ها ، شرکت‌ها و ... واقع در این کشور از آن استفاده می‌نمایند. این دامنه جدا از ثبت توسط شرکت‌های آمریکایی دارای طرفداران زیادی در سراسر جهان بوده و آذرآنلاین نیز این پسوند را برای ثبت در اختیار کاربران خود قرار داده است. این دامنه به دلیل تبعیت از قوانینی خاص که توسط شرکت neuStar تصویب می‌گردد ، ممکن است دارای شرایط خاصی برای نصب باشد ، چنانچه شما در نظر دارید از این پسوند برای دامنه خود استفاده نمایید ، قبل از سفارش با واحد فروش آذرآنلاین تماس گرفته و از آخرین شرایط ثبت آن اطلاعات کسب کنید. آخرین قوانین خاصی که در حال حاضر برای این دامنه در نظر گرفته شده است ، تنها ارائه مشخصات آمریکایی می‌باشد.
.academy 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان دامنه ویژه academy. یکی از دامنه‌هایی است که ICANN در این سال‌های اخیر آن را معرفی کرده و راستای کاری آن را برای مؤسسات آموزشی و تحصیلات آکادمیک بیان کرده است. این دامنه ویژه که توسط Donuts مدیریت می‌شود ، قوانین ثبت این دامنه را به همان شکل قوانین ثبت دامنه عمومی و با کمی تغییرات ارائه داده و هیچ محدودیت جغرافیایی برای آن اعمال نکرده است. نکته حائز اهمیت در هنگام ثبت این دامنه ، هزینه بالای ثبت و تمدید آن است که با وجود قرار گرفتن این دامنه در بین دامنه‌های ویژه ICANN امری طبیعی می‌باشد.
.agency 299 هزار تومان 299 هزار تومان 299 هزار تومان دامنه ویژه agency. یکی از دامنه‌هایی است که ICANN در این سال‌های اخیر آن را معرفی کرده و عموماً برای برای آژانس‌های کسب و کار و کارآفرینان استفاده می‌گردد. مدیریت این دامنه بر عهده Donuts است و قوانین ثبت این دامنه را به همان شکل قوانین ثبت دامنه عمومی با کمی تغییرات ارائه داده و هیچ محدودیت جغرافیایی برای آن اعمال نکرده است. بنابراین تمام کاربران جهان می‌توانند برای ثبت این دامنه اقدام کنند اما به دلیل قرار گرفتن در لیست دامنه‌های ویژه تنها باید هزینه بیشتری را نسبت به سایر دامنه‌های عمومی پرداخت کنند.
.actor 598 هزار تومان 598 هزار تومان 598 هزار تومان
.apartments 779 هزار تومان 779 هزار تومان 779 هزار تومان دامنه apartments. که عموماً سایت‌های شخصی برای مجتمع و ساختمان‌ها استفاده می‌گردد ، یکی دیگر از دامنه‌های ویژه است که توسط ICANN در این چند سال اخیر معرفی گردیده است. مدیریت و کنترل این دامنه بر عهده Donuts بوده و تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی می‌توانند با رعایت قوانین ثبت این شرکت ، از آن استفاده کنند. در حال حاضر این دامنه دارای قوانین ثبت محدود کننده به یک کشور و یا شهر خاصی را نداشته و تمامی کاربران اینترنتی در سطح جهان می‌توانند از آن استفاده کنند. این دامنه به دلیل قرار گرفتن در بین لیست دامنه‌های ویژه در هنگام ثبت هزینه بیشتری را نسبت به سایر دامنه‌های عمومی دریافت می‌کند.
.auction 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان دامنه auction. همانطور که از نامش پیداست عموماً مورد استفاده سایت‌های حراجی آنلاین استفاده می‌شود ، این دامنه که نیز در سال‌های اخیر در بین دامنه‌های ویژه ICANN معرفی شده است ، برای تمامی کاربران جهان قابل ثبت و استفاده بوده و هیچ محدودیت جغرافیایی ندارد. در حال حاضر دامنه auction. توسط Donuts مدیریت و کنترل شده و قوانین ثبت مربوط به این دامنه را تعیین و ارائه می‌کند. برای ثبت این دامنه باید قوانین معمول ثبت دامنه ‌را رعایت نمود و تنها تفاوتی که داراست هزینه بیشتری است که در هنگام ثبت و یا تمدید باید پرداخت نمود.
.audio 215 هزار تومان 215 هزار تومان 215 هزار تومان دامنه audio. یکی از دامنه‌های ویژه‌ای است که صاحب امتیاز و مدیریت آن بر عهده شرکت Uniregistry است. این دامنه که در سال 2014 توسط ICANN تایید و معرفی شد و عموماً جهت فعالیت‌های مرتبط با صدا ، صداگذاری ، صدابرداری و ... استفاده می‌گردد و ثبت آن برای عموم آزاد است. قوانین ثبت این دامنه بر عهده Uniregistry بوده و ممکن است گاهاً با قوانین ثبت دامنه‌های عمومی متفاوت باشد. بر همین اساس قبل از ثبت دامنه با بخش فروش آذرآنلاین تماس حاصل کرده و از آخرین شرایط ثبت این دامنه مطلع گردید. همچنین این دامنه به علت قرار گرفتن در لیست دامنه‌های ویژه ، هزینه بیشتری را در هنگام ثبت دریافت می‌نماید.
.band 359 هزار تومان 359 هزار تومان 359 هزار تومان دامنه band. یکی از دامنه‌های ویژه و منحصربفردی است که ICANN آن را برای فعالان در گروه‌های موسیقی و صنایع وابسته به آن معرفی کرده است. کنترل و مدیریت این دامنه بر عهده شرکت RightSide Group بوده و قوانین ثبت آن را این شرکت تدوین کرده است و تا آخرین نسخه از این قوانین ، تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی توانایی ثبت و استفاده از این دامنه را نیز دارند. در حال حاضر این دامنه در بین دامنه‌های ویژه قرار داشته و برای ثبت و یا تمدید آن باید هزینه بیشتری نسبت به دامنه‌های عمومی پرداخت نمود.
.lol 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان دامنه lol. یکی از دامنه‌های خاص و ویژه‌ است که صاحب امتیاز و مدیریت آن بر عهده شرکت Uniregistry می‌باشد. این دامنه که در سال 2014 توسط ICANN معرفی شد و به دلیل نام خاص آن طرفداران زیادی دارد ، این کلمه که چند سالی است به یک واژه انگلیسی به معنای خنده با صدای بلند تبدیل شده است ، مورد استفاده برخی از سایت‌های طنز و کمدی قرار گرفته و در کنار آن نیز طرفداران بازی League of Legends نیز که با اختصار خود را lol می‌نامند هم از این دامنه برای سایت‌های خود استفاده می‌نمایند. قوانین ثبت این دامنه بر عهده Uniregistry بوده و ممکن است گاهاً با قوانین ثبت دامنه‌های عمومی متفاوت باشد. بر همین اساس قبل از ثبت دامنه با بخش فروش آذرآنلاین تماس حاصل کرده و از آخرین شرایط ثبت این دامنه مطلع گردید. همچنین این دامنه به علت قرار گرفتن در لیست دامنه‌های ویژه ICANN ، هزینه بیشتری را در هنگام ثبت دریافت می‌نماید.
.love 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان دامنه love. همانطور که از نامش پیداست عموماً مورد استفاده سایت‌های عاشقانه و ایجاد قرار ملاقات استفاده می‌شود ، این دامنه که نیز در سال‌های اخیر در بین دامنه‌های ویژه ICANN معرفی شده است برای تمامی کاربران جهان قابل ثبت و استفاده بوده و هیچ محدودیت جغرافیایی ندارد. در حال حاضر این دامنه یکی از دامنه‌های ویژه محبوب بشمار می‌رود و سایت‌های زیادی با موضوع اصلی این پسوند ، فعالیت دارند. برای ثبت این دامنه باید قوانین معمول ثبت دامنه‌ را رعایت نمود و تنها تفاوتی که داراست هزینه بیشتری است که در هنگام ثبت باید پرداخت نمود.
.mba 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان دامنه mba. یکی از دامنه‌هایی است که توسط Donuts مدیریت می‌شود. این دامنه همانند سایر دامنه‌های کنترل شده زیر نظر Donuts از قوانین ثبت خاصی نسبت به دامنه‌های عمومی تبعیت دارد. این دامنه برای فعالان در زمینه رشته تحصیلی MBA طراحی شده است که وب‌سایتی با موضوع مرتبط با این رشته را داشته باشند . همچنین ثبت دامنه mba. محدود به بخش یا منطقه جفرافیایی خاصی نبوده و تمامی کاربران در سطح جهان می‌توانند اقدام به ثبت آن نمایند. این دامنه که در سال‌های اخیر توسط ICANN معرفی شده است در لیست دامنه‌های ویژه قرار دارد و همانند سایر دامنه‌های ویژه برای ثبت آن باید هزینه بیشتری پرداخت.
.money 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان دامنه money. یکی از دامنه‌های ویژه است که مدیریت و کنترل آن را شرکت بزرگ و چند ملیتی Donuts بر عهده دارد. این دامنه که برای سایت‌هایی با موضوع حسابداری و شرکت‌های فعال در زمینه مالی توسط ICANN طراحی شده در این چند سال اخیر ثبت و به صورت عمومی معرفی گردیده است. پسوند money. قابل ثبت برای تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی در کل جهان بوده و تنها نیاز است در هنگام ثبت و استفاده از آن ، قوانین شرکت Donuts رعایت نمایید. همچنین این دامنه به علت قرارگرفتن در بین دامنه‌های ویژه ، هزینه بالاتری را در هنگام ثبت نسبت به سایر دامنه‌ها دریافت می‌کند.
.bar 1,186 میلیون تومان 1,186 میلیون تومان 1,186 میلیون تومان
.bike 478 هزار تومان 478 هزار تومان 478 هزار تومان دامنه ویژه bike. همانطور که از نامش پیداست برای دوچرخه‌سازان و در مجموع صنایع وابسته به آن طراحی شده و عموم دامنه‌های ثبت شده بر روی این دامنه دوچرخه‌سازان هستند. این دامنه که در سال 2015 فعالیت خود را آغاز کرد توسط شرکت Donuts مدیریت و کنترل شده و برای ثبت آن باید سلسله قوانین این شرکت را رعایت کرد. این دامنه از شرایط و قوانین ثبت ویژه‌ای برخوردار نبوده و قوانین عمومی ثبت دامنه بر روی آن دلالت دارد. همچنین این دامنه به علت قرار گرفتن در بین دامنه‌های ویژه از هزینه بیشتری نسبت به دامنه‌های عمومی برای ثبت و یا تمدید برخوردار می‌باشد.
.bingo 779 هزار تومان 779 هزار تومان 779 هزار تومان دامنه bingo. یک دامنه ویژه و جذاب است که برای افرادی که علاقه‌مند به بازی بینگو هستند ، معرفی شده است. در این سال‌های اخیر ICANN سعی داشته برای تمامی سلیقه‌ها دامنه‌های ویژه متعددی معرفی کند که این دامنه یکی از همین دامنه‌های نوظهور بشمار می‌رود. مدیریت و کنترل این دامنه بر عهده Donuts است و قوانین ثبت این شرکت را باید در هنگام سفارش این دامنه در نظر گرفت ، البته این دامنه به دلیل عرضه عمومی قوانین خاصی برای ثبت نداشته و تنها رعایت قوانین عمومی ثبت دامنه کفایت می‌کند. این دامنه ، همانند سایر دامنه‌های ویژه دیگر ، هزینه بیشتری را نسبت به دامنه‌های عمومی برای ثبت و تمدید دریافت می‌نماید.
.boutique 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان دامنه ویژه boutique. یکی دیگر از دامنه‌هایی است که ICANN در این چند سال اخیر معرفی کرده و مدیریت آن بر عهده Donuts نیز می‌باشد. این دامنه عموماً توسط اشخاصی که دارای بوتیک و یا دارای وب‌سایت‌های خاص فروش اینترنتی مرتبط با پوشاک استفاده می‌گردد. در قوانین ثبت این دامنه ، شرایط خاصی برای ثبت اشخاص و یا محدودیت جغرافیایی در حال حاضر لحاظ نشده و تمامی کاربران در سراسر جهان با رعایت قوانین عمومی ثبت دامنه می‌توانند به ثبت آن بپردازند. تنها شرایط متفاوت ثبت این دامنه در هزینه بالای ثبت و تمدید آن است که به دلیل قرار گرفتن این دامنه در بین دامنه‌های ویژه امری طبیعی نیز می‌باشد.
.black 707 هزار تومان 707 هزار تومان 707 هزار تومان دامنه black. یک دامنه ویژه و جذاب است که برای افرادی که علاقه‌مند به رنگ مشکی هستند ، معرفی شده است. در این سال‌های اخیر ICANN سعی داشته برای تمامی سلیقه‌ها دامنه‌های ویژه و متعددی معرفی کند که این دامنه یکی از همین دامنه‌های نوظهور است. مدیریت و کنترل این دامنه در دست Afilias است و برای ثبت ، کاربران باید قوانین این شرکت را در نظر گرفته و به ثبت دامنه خود بپردازند. دامنه ویژه black. همانند سایر دامنه‌های ویژه ، هزینه بیشتری را در هنگام ثبت و تمدید نسبت به دامنه‌های عمومی دریافت می‌نماید که به دلیل قرار گرفتن این دامنه در لیست دامنه‌های ویژه ICANN امری طبیعی بشمار می‌رود.
.blue 239 هزار تومان 239 هزار تومان 239 هزار تومان
.business 299 هزار تومان 299 هزار تومان 299 هزار تومان
.camp 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.capital 779 هزار تومان 779 هزار تومان 779 هزار تومان
.catering 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.clinic 779 هزار تومان 779 هزار تومان 779 هزار تومان
.codes 779 هزار تومان 779 هزار تومان 779 هزار تومان
.company 299 هزار تومان 299 هزار تومان 299 هزار تومان
.computer 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.chat 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.design 779 هزار تومان 779 هزار تومان 779 هزار تومان
.diet 311 هزار تومان 311 هزار تومان 311 هزار تومان
.domains 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.email 311 هزار تومان 311 هزار تومان 311 هزار تومان
.energy 1,558 میلیون تومان 1,558 میلیون تومان 1,558 میلیون تومان
.engineer 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.education 299 هزار تومان 299 هزار تومان 299 هزار تومان
.fashion 240 هزار تومان 240 هزار تومان 240 هزار تومان
.finance 779 هزار تومان 779 هزار تومان 779 هزار تومان
.fit 240 هزار تومان 240 هزار تومان 240 هزار تومان
.fitness 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.football 299 هزار تومان 299 هزار تومان 299 هزار تومان
.gallery 299 هزار تومان 299 هزار تومان 299 هزار تومان
.gold 1,538 میلیون تومان 1,538 میلیون تومان 1,538 میلیون تومان
.graphics 299 هزار تومان 299 هزار تومان 299 هزار تومان
.green 1,186 میلیون تومان 1,186 میلیون تومان 1,186 میلیون تومان
.help 311 هزار تومان 311 هزار تومان 311 هزار تومان
.holiday 779 هزار تومان 779 هزار تومان 779 هزار تومان
.host 1,498 میلیون تومان 1,498 میلیون تومان 1,498 میلیون تومان
.international 299 هزار تومان 299 هزار تومان 299 هزار تومان
.kitchen 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.land 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.legal 779 هزار تومان 779 هزار تومان 779 هزار تومان
.life 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.pizza 779 هزار تومان 779 هزار تومان 779 هزار تومان
.plus 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومان
.press 1,174 میلیون تومان 1,174 میلیون تومان 1,174 میلیون تومان
.red 239 هزار تومان 239 هزار تومان 239 هزار تومان
.rehab 467 هزار تومان 467 هزار تومان 467 هزار تومانتضمین و گارانتی
فراویر ارائه دهنده سرویس ثبت و انتقال دامنه , همچنین Backorder دامنه در بیش از 300 پسوند مختلف می باشد. ثبت دامنه در فراویر، دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که با بهترین قیمت به شما ارائه می شود و با نگهداری از با ارزش‌ترین رکن تجارت مجازی شما، دغدغه‌ی خاطرتان را از بین خواهد برد.
521
دامین های ثبت شده