پیشنهاد ویژه :

 


دامنه ir  یک ساله

فقط ۴۲۰۰ تومان

کد تخفیف : domain@ir

 

دامنه رایگان

  • همیشه اولین نفر با خبر شوید
  • اطلاع رسانی تخفیف ها
  • اخبار و اطلاعیه های شرکت
  • تخفیف های محدود را از دست ندهید
  • اخبار مرتبط روز دنیا
  • بدون تبلیغات
خرید هاست ایران

دامنه رایگان ایرانی میخوای ایمیلت را ثبت کن.

ایکن ثبت دامنه در فراویر

خرید دامین

دامین، برند شما در فضای مجازی است. شما در اینترنت با نام دامین خود شناخته خواهید شد و هر بازدیدکننده با استفاده از نام دامین شما می تواند وب سایت شما را مشاهده کند. شما برای استفاده از نام دامین دلخواه خود می بایست ابتدا آنرا برای مدت مشخصی ثبت کنید. پس از اینکه دامین به نام شما ثبت شد، در طول مدت دوره ثبت، امکان استفاده از آن تنها برای شما امکان پذیر است

بررسی موجود بودن دامنه :

تعرفه ها

آموزش ببین

ایکن ثبت دامنه فراویر
هزینه ثبت و تمدید دامین چقدراست؟
هزینه ثبت ، تمدید و انتقال دامین با هم برابر بوده ودر جدول تعرفه های دامین ذکر شده است.تنها در صورتی که در زمان انقضا دامین تمایل به تمدید دامین داشته باشید ممکن است هزینه ای به نام جریمه دیرکرد تمدیددامین نیز به این هزینه اضافه شود . انتقال دامنه ها به فراویر هزینه ای نخواهند داشت اما در هنگام انتقال، دامنه یک سال تمدید می گردد که هزینه آن مطابق با هزینه مندرج با جدول تعرفه دامین خواهد بود .
چگونه می توانم از آزاد بودن دامین اطمینان یابم؟
برای اطمینان از آزاد بودن دامین کافی است در بخش جستجوی دامین ، نام دامین و پسوند مورد نظر خود را وارد نمایید چنانچه اعلام شود دامنه آزاد است در اکثر مواقع به این معناست که دامنه قابل ثبت می باشد. برخی از سایتهای معتبر جهانی جهت بررسی وضعیت دامین ها به شرح ذیل اند : Whois.com دامین های بین المللی Nic.whois.ir دامین های ایران Whois.co دامین های .co
چگونه یک دامنه را در سایت فراویر سفارش بدهم؟
بعد از انتخاب نام و پسوند دامین و اطمینان از عدم ثبت آن، میتوانید اقدام به ثبت دامنه نمایید.دامنه ها به صورت انحصاری و به مدت زمان معلوم ثبت می گردند و تا زمانی که شما آنرا مرتبا تمدید می نمایید دامین متعلق به شما بوده و فرد دیگری امکان ثبت یا استفاده از آنرا ندارد. بدیهی است پس از انقضا و آزاد شدن نام دامین سایرین می توانند نسبت به ثبت مجدد آن اقدام نمایند. جهت ثبت فقط بر روی سفارش آنلاین کلیک کنید یا به بخش فروش فراویر با شماره 09124356285 در واتس آپ پیام دهید.
کدام پسوند برای دامین من مناسب است؟
در سلسله مراتب ثبت دامین، بعد از انتخاب نام دامین ، انتخاب پسوند مطرح می شود که هم از دید کاربران و هم از دیدگاه موتورهای جستجو حائز اهمیت است . پسوند ها صرف از نظر از نام انتخابی ، معرف زمینه کاری و نوع ارائه خدمات سایت به مخاطبین بوده ودر برخی موارد نیز به لحاظ جغرافیایی تفکیک خوبی خواهد داشت. پسوند های عمومی همانند com ،net ، org ،ir و یا co را انتخاب نمائید ودر صورت امکان تمامی پسوند های آزاد نام دامنه انتخابی خود را ثبت کنیدتا علاوه بر معرفی همه جانبه در بستر اینترنت، با سو استفاده های احتمالی از نام دامنه مواجه نشوید.
چگونه نام دامین خود را انتخاب کنم؟
نام دامنه می تواند نام موسسه، برند، محصول یا فعالیتتان باشد که معرف شما در دنیای مجازی خواهد بود . نکات کلیدی برای انتخاب دامنه مناسب به شرح ذیل است : با معنا بوده و در ذهن بماند. کوتاه و مختصر باشد،اما بهتر است مخفف نباشد. با توجه به زمینه شغلی و نوع مخاطبین قابل پیش بینی و حدس باشد. تایپ آن ساده باشد. تا حد امکان پسوند با زمینه فعالیت تطابق داشته باشد. مدارک ضروری جهت ثبت دامین با یک پسوند خاص درنظر گرفته شود. معادل انگلیسی دامنه مد نظرهم گزینه خوبی برای ثبت است . انتخاب پسوند های رایج یا ثبت انواع پسوند های مرتبط با یک نام خاص جهت جلوگیری از سو استفاده های آتی از این نام و وب سایت مرتبط با آن توصیه می گردد . در نظر گرفتن مفاهیم مرتبط با رتبه سایت در موتور های جستجوضروری است، که در این رابطه پیشنهاد می شود نام دامنه را از میان 5 کلمه کلیدی مرتبط با فعالیت مندرج در سایت انتخاب فرمایید.
انتقال دامین
با انتقال دامین ارائه دهنده خدمات دامین شما تغییر خواهد یافت ولی اختلالی برای نمایش سایت به وجود نمی آید . با انتقال دامین خود به فراویر می توانید از کلیه مزایا و خدمات دامین بهره مند شوید طبق قوانین بین المللی در روند انتقال ، دامین یک سال نیز تمدید خواهد شدفراویر بابت انتقال دامنه هزینه ای دریافت نمی نماید و تنها هزینه تمدید دامین به مدت یکسال مطابق با جدول تعرفه دامین ها اخذ خواهد شد.
تمدید دامنه در فراویر
دامین به عنوان نام سایت به مدت محدود و متناسب با پرداخت در اختیار مالکین است. با منقضی شدن دامین، سایت و سایر سرویسهای مربوطه مانند ایمیل از دسترس خارج خواهد شد. لذا تمدید دامین اهمیت زیادی دارد. فراویر، با نزدیک شدن به تاریخ انقضای دامین پیامهای متعددی به صورت ایمیل و پیامک جهت یادآوری تمدید ارسال می کند. تمدید دامین درفراویر به صورت آنلاین و از داخل پرتال کاربری قابل انجام است .فایل های راهنما و پشتیبانی 24 ساعته تلفنی نیز در این راستا ارائه شده است . هزینه تمدید همانند ثبت دامین بوده و مشخصا با در نظر گرفتن شرایط و تعرفه های جاری ثبت کننده های دامین اعلام می شود .
ثبت دامین دلخواه در هر لحظه، در تمامی ساعات و روزهای سال 24/7
تراکم متناسب سرور و همینطور پشتیبانی کامل هاست شما؛ به این معناست که بر روی سروری که سایت شما قراردارد، تعداد بسیار کمی سایت میزبانی می شود که به شما اجازه بهره گیری بهتر از سرور و ارائه سرعت بالاتر به بازدیدکنندگانتان را می دهد. استفاده از بهترین سخت افزار ها، نرم افزار و لایسنس ها، پیکربندی مخصوص هاستینگ، متخصصین پشتیبانی خبره به صورت 24 ساعته دیگر دلایلی هستند که باعث افزایش ارزش این هاست نسبت به هاست های لینوکسی دیگر می باشد که همگی باعث بهبود کیفیت سایت شما می شوند.
تفاوت گزینه تغییر DNS با انتقال دامین در بخش سفارش چیست ؟
با انتخاب گزینه تغییرdns تنها قادر خواهید بود از امکانات فضای میزبانی خریداری در فراویر استفاده فرمایید . در صورتی که با انتخاب گزینه انتقال دامین با حفظ کامل مالکیت دامین برای شما و بدون ایجاد تغییر و اختلال در میزبانی فعلی، دامین از Registrant فعلی به فراویر منتقل و شامل تمامی خدمات و امکانات دامین فراویر خواهد شد از مزایای خدمات دامین در فراویر می توان به مالکیت 100% دامین به نام کاربران، ارائه کنترل پنل مدیریتی دامین و پشتیبانی 24 ساعته برای خدمات ثبت و تفییرdns اشاره کرد .
چگونه می توانم نام سرور های دامین خود را تغییر دهم ؟
از ملزومات نمایش سایت و استفاده از امکانات میزبانی تحت یک دامین خاص، تنظیم نام سرور ها جهت آدرس دهی درست به سمت سرور میزبانی وب می باشد تغییر نام سرور ها درفراویر به آسانی و از طریق کنترل پنل پرتال کاربری میسر خواهد بود جهت دامین هایی که توسط فراویر ثبت و مدیریت نمی شوند کافی است نام سرور های صحیح به ثبت کننه دامین اعلام شود تا ارتباط دامنه با فضای میزبانی فراویر برقرار گردد . جهت اطلاع از نام سرور های صحیح کافی است به بخش تغییر نام سرور ها مراجعه یا به بخش فروش فراویر با شماره ۰۹۱۲۴۳۵۶۲۸۵ در واتس آپ پیام دهید.
قبل
بعد
خرید هاست ایران
تضمین و گارانتی

فراویر ارائه دهنده سرویس ثبت و انتقال دامنه , همچنین Backorder دامنه در بیش از 300 پسوند مختلف می باشد. ثبت دامنه در فراویر، دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که با بهترین قیمت به شما ارائه می شود و با نگهداری از با ارزش‌ترین رکن تجارت مجازی شما، دغدغه‌ی خاطرتان را از بین خواهد برد.

0
دامنه های ثبت شده
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟