آموزش نحوه ورود به پنل مدیریت سایت وردپرسی

  شکوفه یوسفی      1      وردپرس -

در این بخش از سری مطالب آموزش وردپرس در فراویر با آموزش نحوه ورود به پنل مدیریت سایت وردپرسی در خدمت شما کاربران گرامی خواهیم بود.
در قسمت های قبل در مورد بخش های مختلف وردپرس آموزش هایی را به شما ارائه دادیم در ادامه با فراویر همراه باشید تا علاوه بر اموزش ورود به پنل مدیریت وردپرس نحوه بازیابی رمز وردپرس ( در صورت فراموشی رمز وردپرس ) را نیز به شما آموزش دهیم .


مراحل گام به گام ورود به پیشخوان وردپرس


بعد از نصب وردپرس، برای ورود به پیشخوان وردپرس باید در آدرس بار مرورگرتون آدرس sitename.com/wp-admin رو بزنید مانند تصویر زیر:

در اینجا ما آدرس سایت خودمون رو زدیم یعنی faravir.com/wp-admin، وقتی این آدرس رو در آدرس بار مرورگر میزنید صفحه لاگین وردپرس ظاهر می شود. مانند تصویر زیر:

توجه : وقتی ما در آدرس بار مرورگر faravir.com/wp-admin رو میزنیم وردپرس فایل wp-login.php را فراخوانی میکند. یعنی وقتی صفحه لاگین میاد به آدرس مرورگر توجه کنید مانند faravir.com/wp-login.php می باشد. این فایل مربوط به صفحه لاگین وردپرس است. ورود به پیشخوان وردپرس به پیشخوان وردپرس از طریق این صفحه است.

شاید بپرسید  بعد از ظاهر شدن صفحه لاگین وردپرس چطور وارد پنل مدیریت وردپرس شویم. برای ورود به پنل مدیریت وردپرس کافیه اطلاعات درخواستی را پر کنید تا وارد پیشخوان وردپرس شوید:

۱- در این فیلم باید نام کاربری یا نشانی ایمیل خود را وارد کنید. وقتی نصب وردپرس را انجام میدادید یک نام کاربری برای ورود به پیشخوان وردپرس داده بودید آن را اینجا وارد کنید.
۲- در این فیلد باید پسوردی را که در هنگام نصب وردپرس برای ورود به پنل مدیریت وردپرس داده بودید را اینجا وارد کنید.
۳- بعد تیک این گزینه رو بزنید تا نام کاربری و پسورد در کش مرورگر ذخیره شود. و بعدا اگر خواستید وارد بشید دیگه نیازی به وارد کردن نام کاربری و پسورد نباشد.

ورود: بعد از اینکه این اطلاعات رو پر کردید و تیک مرا به خاطر بسپار رو زدید برای ورود به پنل مدیریت وردپرس کافیه دکمه ورود رو بزنید تا وارد پنل مدیریت وردپرس شوید.

مراحل گام به گام بازنشانی رمز وردپرس

 

اگر برای ورود به پیشخوان وردپرس، رمز رو گم کردید . هیچ اشکالی نداره کافیه روی گزینه رمزتان را گم کرده اید کلیک کنید مانند تصویر زیر:

بعد از اینکه رمزتان را گم کرده اید رو زدید وارد بخش بازگردانی گذرواژه می شوید مانند تصویر زیر:

در این بخش کافیه شناسه کاربری یا ایمیلتون رو وارد کنید تا لینکی برای ساخت رمز جدید به ایمیلتون ارسال شود. بعد از نوشتن شناسه کاربری یا ایمیل کافیه روی بازگردانی گذرواژه کلیک کنید تا این لینک به ایمیل شما ارسال شود.

صفحه اصلی آموزش جامع وردپرس

منبع :  wpsho.com
آموزش قبلی آموزش بعدی

دسته بندی
آموزش ها